Ranking

GRAND PRIX SIEMIANOWIC ŚLĄSKICH

TURNIEJ IV

M-ce Nazwisko i Imię Klub Punkty P-ty GP
1 Szober Andrzej GRIN Siemianowice Śl. 2948 36
2 Grzywaczyk Piotr GWAREK BOLINA Katowice 2778 35
3 Pawłowski Marek AMICUS KWK STASZIC Katowice 2600 34
4 Broda Helena AMICUS KWK STASZIC Katowice 2509 33
5 Pilch Eugeniusz AMICUS KWK STASZIC Katowice 2470 32
6 Sznajder Eugeniusz Niezrzeszony 2318 31
7 Brzoska Henryk CHEMIK Siemianowice Śl. 2315 30
8 Lampa Piotr CHEMIK Siemianowice Śl. 2283 29
9 Ciwis Wilhelm CHEMIK Siemianowice Śl. 2270 28
10 Piela Henryk KS CHSM Chorzów 2232 27
11 Warzyński Stanisław CHEMIK Siemianowice Śl. 2155 26
12 Krupa Krzysztof Niezrzeszony 2113 25
13 Płaszczyk Kazimierz KWK WUJEK Katowice 1964 24
14 Prauze Marian GRIN Siemianowice Śl. 1899 23
15 Markiewicz Leszek OK ANDALUZJA Piekary Śl. 1866 22

TABELA PO TURNIEJACH

M-ce Nazwisko i Imię Klub P-ty GP Pkt z Gry
1 Szober Andrzej GRIN Siemianowice Śl. 129 9870
2 Grzywaczyk Piotr GWAREK BOLINA Katowice 129 9793
3 Piela Henryk KS CHSM Chorzów 117 9314
4 Dudek Wiesław KWK WUJEK Katowice 111 8932
5 Brzoska Henryk CHEMIK Siemianowice Śl. 108 7397
6 Pawłowski Marek AMICUS KWK STASZIC Katowice 105 8658
7 Płaszczyk Kazimierz KWK WUJEK Katowice 98 8201
8 Broda Helena AMICUS KWK STASZIC Katowice 94 7996
9 Markiewicz Leszek OK ANDALUZJA Piekary Śl. 92 7590
10 Pilch Eugeniusz AMICUS KWK STASZIC Katowice 86 7503
11 Kałuża Kordian Siemianowice Śl. 86 7348
12 Rejter Zbigniew CHEMIK Siemianowice Śl. 83 7543
13 Prauze Marian GRIN Siemianowice Śl. 81 7334
14 Czmok Wiktor CHEMIK Siemianowice Śl. 81 6893
15 Maroński Jan KS CHSM Chorzów 81 6290
16 Mlotek Marek BOMBAJKA KLIMZOWIEC Chorzów 78 7365
17 Lampa Piotr CHEMIK Siemianowice Śl. 78 7118
18 Lorenz Leonard CHEMIK Siemianowice Śl. 76 6989
19 Hozakowski Dariusz SOKÓŁ Imielin 73 7139
20 Ciwis Wilhelm CHEMIK Siemianowice Śl. 72 6965
21 Domogała Dariusz Niezrzeszony 72 6681
22 Głowski Marek CHEMIK Siemianowice Śl. 72 5828
23 Michalak Marek CHEMIK Siemianowice Śl. 60 6301
24 Sznajder Eugeniusz Niezrzeszony 57 5524
25 Orel Dariusz BOMBAJKA KLIMZOWIEC Chorzów 56 5245
26 Anioł Rudolf GRIN Siemianowice Śl. 54 5469
27 Mol Jan AMICUS KWK STASZIC Katowice 53 5981
28 Ziaja Jerzy CHEMIK Siemianowice Śl. 52 5283
29 Grzyb Sebastian AMICUS KWK STASZIC Katowice 49 4370
30 Leśniewski Zdzisław SK BARBARA Chorzów 47 4244
31 Lier Marian CHEMIK Siemianowice Śl. 45 5461
32 Kosiński Bronisław Siemianowice Śl. 41 4670
33 Solik Witold CHEMIK Siemianowice Śl. 40 4415
34 Saternus Jerzy SOKÓŁ Imielin 38 5360
35 Konowol Tomasz Siemianowice Śl. 36 2406
36 Zowada Kazimierz MDK POŁUDNIE Katowice 35 3486
37 Warzyński Stanisław CHEMIK Siemianowice Śl. 32 3412
38 Bortel Henryk CHEMIK Siemianowice Śl. 31 4680
39 Kałuża Marek Niezrzeszony 31 2248
40 Morgała Henryk AMICUS KWK STASZIC Katowice 31 2111
41 Kurek Krzysztof Niezrzeszony 30 2063
42 Krupa Krzysztof Niezrzeszony 25 2113
43 Tomecki Walenty CHEMIK Siemianowice Śl. 19 3034
44 Goleniak Zbigniew SOKÓŁ Imielin 17 1782
45 Pająk Romuald CHEMIK Siemianowice Śl. 17 1622
46 Motyl Andrzej CHEMIK Siemianowice Śl. 15 1642
47 Kałowy Henryk OK ANDALUZJA Piekary Śl. 14 1544
48 Berek Jan MDK ZAWODZIE - Górnoślązak 10 1270
49 Bogucki Zygmunt CHEMIK Siemianowice Śl. 7 1221
50 Gajdzik Piotr JORDAN Kończyce 5 1070
51 Chlebicki Eduard CHEMIK Siemianowice Śl. 5 902
52 Pawelczyk Jerzy Siemianowice Śl. 2 758
53 Piekarski Bogusław GRIN Siemianowice Śl. 2 207
54 Bodaszewski Edward Niezrzeszony 1 342

GRAND PRIX KLUBU II KWARTAŁ 2019

VIII TURNIEJ

M-ce Nazwisko i Imię Klub Punkty P-ty GP
1 Ciwis Wilhelm CHEMIK Siemianowice Śl. 2204 21
2 Leśniewski Zdzisław SK BARBARA Chorzów 2018 19
3 Maroński Jan KS CHSM Chorzów 1979 19
4 Kałuża Marek CHEMIK Siemianowice Śl. 1903 17
5 Bogucki Zygmunt CHEMIK Siemianowice Śl. 1841 18
6 Paniczek Dariusz SK BARBARA Chorzów 1841 15
7 Burzec Roman Niezrzeszony 1568 14
8 Grzyb Sebastian AMICUS KWK STASZIC Katowice 1564 13
9 Warzyński Stanisław CHEMIK Siemianowice Śl. 1561 12
10 Rejter Zbigniew CHEMIK Siemianowice Śl. 1559 11

TABELA PO TURNIEJACH

M-ce Nazwisko i Imię Klub P-ty GP Pkt-Małe
1 Głowski Marek CHEMIK Siemianowice Śl. 107 13267
2 Lorenz Leonard CHEMIK Siemianowice Śl. 101 12812
3 Lampa Piotr CHEMIK Siemianowice Śl. 96 13118
4 Warzyński Stanisław CHEMIK Siemianowice Śl. 90 13153
5 Rejter Zbigniew CHEMIK Siemianowice Śl. 87 12537
6 Ziaja Jerzy CHEMIK Siemianowice Śl. 77 11598
7 Sznajder Eugeniusz Niezrzeszony 77 10794
8 Piela Henryk KS CHSM Chorzów 75 12488
9 Krupa Krzysztof Niezrzeszony 65 11825
10 Kałuża Kordian CHEMIK Siemianowice Śl. 61 10939
11 Lier Marian CHEMIK Siemianowice Śl. 60 11148
12 Solik Witold CHEMIK Siemianowice Śl. 60 10771
13 Orel Dariusz BOMBAJKA KLIMZOWIEC Chorzów 56 10141
14 Bortel Henryk CHEMIK Siemianowice Śl. 56 8868
15 Kałuża Marek CHEMIK Siemianowice Śl. 54 10035
16 Ciwis Wilhelm CHEMIK Siemianowice Śl. 52 8525
17 Broda Helena AMICUS KWK STASZIC Katowice 48 9635
18 Maroński Jan KS CHSM Chorzów 48 9492
19 Pająk Romuald CHEMIK Siemianowice Śl. 43 8352
20 Grzyb Sebastian AMICUS KWK STASZIC Katowice 37 4844
21 Leśniewski Zdzisław SK BARBARA Chorzów 36 8958
22 Kantorski Julian CHEMIK Siemianowice Śl. 36 8955
23 Paniczek Dariusz SK BARBARA Chorzów 31 5419
24 Michalak Marek CHEMIK Siemianowice Śl. 30 8735
25 Brzoska Henryk CHEMIK Siemianowice Śl. 28 5615
26 Rajman Jan SK BARBARA Chorzów 26 6272
27 Czmok Wiktor CHEMIK Siemianowice Śl. 25 7095
28 Tomecki Walenty CHEMIK Siemianowice Śl. 21 8469
29 Waszczyszyn Henryk Niezrzeszony 20 4764
30 Kluczny Tadeusz Niezrzeszony 16 3555
31 Janik Wojciech CHEMIK Siemianowice Śl. 7 1429
32 Kosiński Bronisław Niezrzeszony 5 6605
33 Rurański Roman CHEMIK Siemianowice Śl. 5 2235
34 Nowakowski Jan Niezrzeszony 4 1202
35 Rajman Sylwester SK BARBARA Chorzów 3 6529
36 Gąsiewicz Jan Niezrzeszony 3 2441